RFID Ürünler

ZT411 RFID YAZICI

NJEJEHFJKEHFJKEHFJKEWHFJKHFJKWEHFJKHWEJKFHWEJKHFJWEHFJK

ZD500 RFID YAZICI

ZT611 RFID YAZICI

FX7500 READER

AN480 UHF ANTEN

MC3390XR TERMİNAL

DS98O8R OKUYUCU

UHF RFID ETİKET

FX9600 READER

RFD90 Endüstriyel RFID GUN

RFD40 RFID GUN

ZQ520 RFID MOBILE YAZICI

RFID Sistemi doğru planlanmadığı takdirde güvenilir olmayabilir. Sorunlardan kurtulun. Uzun zamandır beklenen tutarlı ve güvenilir RFID artık hayal değil gerçek ve elinizin altında. Benzersiz doğruluk ve birlikte çalışabilirliğe sahip Zebra'nın 50 yıllık tecrübesini kullanarak işletmenizi dönüştürün ve rakiplerinizin önüne geçin. Gizli fırsatları ortaya çıkarmaya ve onlara gerçek zamanlı olarak kullanmaya hazırlanın.

Risk almadan kapsamlı dönüşüm gerçekleştirin. Sektörün en deneyimli ve sahada kendini kanıtlamış portföyünü kullanarak yüksek RFID kazanımları elde edin ve zayıf tasarlanan çözümlerden kaynaklanan sorunları en aza indirin. Gerçek sorunları tahmin edebilen, tüm parçaların performansını artıran ve personelin daha fazlasını yapmasını sağlayan, süreçleri otomatikleştiren tutarlı ve kapsamlı platformla tüm cihazları, varlıkları ve çalışanları birbirine bağlayın.

Her hareketinizde sizi koruyan bir Zebra hizmet ekibiniz, destek uzmanlarınız ve bir iş ortak ağınız olduğunu bilerek adımlarınızı güvenle atın. Veri yakalamayı güçlendirmekten çok daha fazlasını yapıyor ve işletme dönüşümünü hızlandırmak için bir ekosistem oluşturuyorsanız ihtiyaç duyduğunuz şey Zebra RFID.